* Zaloguj się   * Zarejestruj się

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Temat postu: [S] tuba SW MAK 127 1,25 + filtr słoneczny
PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 4:00 pm 

Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Czołem, idę w większe gabaryty, tak więc na sprzedaż trafia tuba Sky-Watcher MAK 127 w bardzo dobrym stanie. Nie czyściłem optyki, nie rozkręcałem tuby. W skład zestawu wchodzą:
- tuba wyposażona w visual back 1,25'' + dwie śrubki + zatyczka, zintegrowany zielony dovetail, zatyczka na obiektyw, stopka szukacza ze śrubką (na tubie znajdzie się symboliczne zadrapanie, na białym lakierze takież mikrostuknięcie, na dovetailu standardowe ślady użycia)
- kątówka 1,25'' 90 stopni z zestawu (nie czyściłem optyki, na tulejce dosyć intensywne ślady po śrubkach - ale to tylko kosmetyka)
- filtr słoneczny kupiony w DO: ramka aluminiowa, trzy śrubki, folia
- torba z zestawu (nieco sfatygowana, ale jest ok)
Cena 850 zł + koszt wysyłki. Oględzin teleskopu i odbioru własnego można dokonać w Siemianowicach Śląskich. Jeżeli ktoś życzy sobie więcej zdjęć, proszę śmiało pisać.
P.S. Kot i montaż AZ4 zostają ze mną.

Załącznik:

Załącznik:

Załącznik:

odrobina muzyki mojego autorstwa: towarzystwoelektryczne.pl

Profil E-mail  

Temat postu: Re: [S] tuba SW MAK 127 1,25 + filtr słoneczny
PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 4:07 pm 

Miejscowość: Bydgoszcz
Poszło pw.

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 6:10 pm 

Z zestawu ubył filtr słoneczny, tak więc aktualne:
- tuba wyposażona w visual back 1,25'' + dwie śrubki + zatyczka, zintegrowany zielony dovetail, zatyczka na obiektyw, stopka szukacza ze śrubką (na tubie znajdzie się symboliczne zadrapanie, na białym lakierze takież mikrostuknięcie, na dovetailu standardowe ślady użycia)
- kątówka 1,25'' 90 stopni z zestawu (nie czyściłem optyki, na tulejce dosyć intensywne ślady po śrubkach - ale to tylko kosmetyka)
- torba z zestawu (nieco sfatygowana, ale jest ok)

Cena 750 zł + koszt wysyłki 34,75 zł (Poczta Polska Paczka +, ubezpieczenie, ostrożnie).

Profil E-mail  

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 10:22 pm 

Dziękuję za zainteresowanie, teleskop sprzedany.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej.Ch63, Arcturus23, Google [Bot], heizel, Izonix, Jaro666, Renioo, romek1000, soader, TJar, zic10 oraz 278 gości